Łukasz Jamróz - Indywidualny Trening Piłkarski i Motoryczny
O mnie

Jestem trenerem piłki nożnej z licencją UEFA B i byłym zawodnikiem z ponad 15-letnim doświadczeniem. Przez większość swojej piłkarskiej kariery byłem zawodnikiem Korony Kielce, gdzie w wieku 22 lat zadebiutowałem w Ekstraklasie. Również w tym klubie w roku 2018, zaczęła się moja przygoda w roli trenera.

W pierwszym roku pracy prowadziłem drużynę trampkarzy młodszych U-14, z którą zdobyliśmy mistrzostwo województwa, oraz 10 miejsce na mocno obsadzonym międzynarodowym turnieju organizowanym przez Zhongnan Codion FC - Chiny. Aktualnie moimi podopiecznymi są zawodnicy w kategorii młodzik starszy U-13. Odpowiadam również za szkolenie indywidualne wśród najzdolniejszych zawodników grup młodzieżowych, oraz za scouting.

Oprócz pracy w klubie, jestem także trenerem podczas testów piłkarskich organizowanych przez Football Trial, oraz podczas obozów piłkarskich z trenerami Celtic Glasgow - Obozy Piłkarskie PRO. Współpracuję ze specjalistami w dziedzinie psychologii sportowej, treningu motorycznego oraz dietetyki.

Misja

Zapewniam pełny, oparty na wartościach proces współpracy z zawodnikiem i jego rodzicami. Zależy mi na budowaniu relacji i naszym wspólnym sukcesie.

Wizja

Chcę być trenerem który oprócz specjalistycznego treningu będzie miał wpływ na rozwój zawodnika pod względem intelektualnym i psychicznym, oraz stanowił wsparcie dla rodziców w wychowaniu młodego sportowca.

Filozofia

Moja idea to podejście do treningu jako procesu. Na początku ustalamy jakie cele chcemy osiągnąć. Kolejnym krokiem jest dobranie odpowiednich metod treningowych i przekazanie dodatkowej wiedzy. Istotnym elementem naszej współpracy jest również komunikacja i ewaluacja, aby po wprowadzeniu drobnych zmian, w dłuższej perspektywie osiągnąć lepsze efekty.