Łukasz Jamróz - Indywidualny Trening Piłkarski i Motoryczny
4-tygodniowy plan treningowy

Jesteś ambitnym piłkarzem/ambitną piłkarką?

Zależy Ci na powrocie do optymalnej formy, gdy kryzys się skończy i będziemy mogli wrócić na boisko?

Świetnie trafiłeś/trafiłaś, właśnie stworzyłem 4-tygodniowy plan treningowy, który pomoże Ci osiągnąć zamierzony efekt i przeniesie Twoją grę na całkowicie inny poziom.

Kliknij na zdjęcie i dołącz do mojej drużyny 

mysli o pilce

DLA KOGO JEST PROGRAM?

Ten program możesz stosować niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z piłką, czy jesteś już profesjonalnym zawodnikiem/profesjonalną zawodniczką.

JAKIE KORZYŚCI PŁYNĄ Z PROGRAMU?

  • zwiększysz swoją siłę
  • podniesiesz poziom swojej wytrzymałości tlenowej
  • zaadoptujesz się do wykonywania wysiłków na wysokiej intensywności
  • zmniejszysz ryzyko występowania kontuzji
  • nauczysz się wielu nowych rzeczy w aspekcie treningu motorycznego, przy niewielkim nakładzie finansowym, e-book zawiera wszelkie wskazówki treningowe i opis ćwiczeń
puchar

JAK WYGLĄDA I CO ZAWIERA PROGRAM ??

4-tygodniowy plan treningowy otrzymujesz w formie e-booka z dodatkowymi materiałami wideo i grafikami. Zawiera on:

pilka

24 jednostki treningowe

kształtujące 4 istotne elementy, tzw. „must have” każdego sportowca

–>  siła  <–
–>  szybkość/moc  <– 
–>  wytrzymałość  <– 
–>  el. zwinności/technika biegu  <–

pilka

Wstęp do treningu

Schemat kompleksowej rozgrzewki wraz 
z graficznym przedstawieniem i wideotutorialami

puchar

DLACZEGO POWINIENEŚ MI ZAUFAĆ I SIĘGNĄĆ PO PROGRAM?

Od ponad 20 lat, jestem zawodnikiem i doskonale wiem, czego potrzebuje piłkarz aby harmonijnie się rozwijać. Doświadczyłem na własnej skórze, jakie zmiany nastąpiły w przygotowaniu motorycznym przez ten czas.

Na mojej „ścieżce zawodniczej” poznałem wielu trenerów od których mogłem się sporo nauczyć. Do dziś wielu z nich pracuje w Ekstraklasie, lub są wykładowcami podczas konferencji i kursów organizowanych przez PZPN.

Trening motoryczny był mi bliski przez większość przygody z piłką, dlatego pod koniec kariery zawodniczej postanowiłem, zostać trenerem. Aby usystematyzować swoją wiedzę w tym zakresie, skończyłem studia na kierunku – Trener przygotowania motorycznego w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, a obecnie jestem trenerem piłkarskim z licencją UEFA B.

Jako, że większość mojej kariery sportowej związana jest z Koroną Kielce, to nie mogło być inaczej i tu w 2018 roku, zacząłem pracę w roli trenera.

Jeżeli chcesz poznać odpowiedź na któreś z najczęściej zadawanych pytań, Kliknij na nie 🙂

Program przeznaczony jest dla zawodników i zawodniczek piłki nożnej. Można go stosować niezależnie od tego, czy jesteś  na początku swojej przygody z piłką, czy jesteś profesjonalnym zawodnikiem lub zawodniczką.

3 jednostki treningowe skupiają się na kształtowaniu siły. Pozostałe 3 treningi są o różnej tematyce i kładą nacisk na: szybkość/moc, wytrzymałość oraz zwinność (każda wymieniona zdolność motoryczna na innej jednostce treningowej).

Jeżeli jesteś początkującym, większość ćwiczeń wykonasz bez żadnego sprzętu, z ciężarem własnego ciała. Bardziej zaawansowani powinni zaopatrzeć się w: gumę powerband, piłkę, piłkę gimnastyczną lub TRX oraz skakankę.

Usystematyzowanej i intensywnej pracy nad siłą, szybkością, koordynacją i wytrzymałością. Każdy trening zaczyna się rozgrzewką, która zawiera wstępne podniesienie temperatury ciała, mobilizację oraz aktywację.

Odpowiednim momentem na skorzystanie z programu jest okres przejściowy, przygotowawczy lub po kontuzji. Możesz również korzystać z niego w trakcie sezonu, ale z pewnymi modyfikacjami. Jeżeli będziesz miał/-a z tym problem, wystarczy że skontaktujesz się ze mną w tej sprawie 🙂

Pod „najczęściej zadawanymi pytaniami” znajduje się informacja w jaki sposób możesz się ze mną skontaktować.

Przygotowanie motoryczne jest nieodłącznym elementem piłki nożnej. Aby wspiąć się na najwyższy poziom sama technika piłkarska i rozumienie gry nie wystarczą. Musisz ciężko pracować nad swoją motoryką, aby omijały Cię kontuzje i żebyś był/-a zawsze o krok przed konkurencją.

Wliczając w trening rozgrzewkę i cooldown powinieneś/powinnaś wyrobić się w czasie od 60 do 90 minut. Oczywiście jeżeli wszystko wcześniej dobrze sobie rozplanujesz i przygotujesz. Pamiętaj!! „Minuta planowania, pozwala zaoszczędzić 10 minut działania”.

Głównym celem jest Twoja dobra forma na boisku. Jeżeli będziesz świadomie pracować nad każdym aspektem opisanym w programie i dołożysz do tego 100 % zaangażowania na treningach w klubie, to gwarantuję Ci że osiągniesz sukces.

Oczywiście. Wystarczy że odezwiesz się do mnie i wspólnie postaramy się rozwiązać ewentualne problemy.  

Jeżeli masz dodatkowe pytania, to skontaktuj się poprzez formularz w zakładce KONTAKT, lub poprzez social media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.